U bevindt zich hier:Start >> Bestuur > Gemeenteraad > Samenstelling

Samenstelling

Gemeenteraad / OCMW-raad – samenstelling

Saskia Beeckmans - schepen - voorzitter
Ninoofsesteenweg 131
1670 Pepingen

Telefoon0497 89 11 44

E-mailsaskia.beeckmans@pepingen.be

Eddy Timmermans – burgemeester
Neerstraat 23
1670 Pepingen

Telefoon0479 23 93 57

E-maileddy.timmermans@pepingen.be

Greta Cochez – schepen
Teleweidestraat 2
1670 Pepingen

Telefoon0498 73 41 45

E-mailgreta.cochez@pepingen.be

Rudi Seghers - schepen - voorzitter comité sociale dienst
Hondzochtstraat 14/B
1674 Pepingen

Telefoon 0472 64 54 62

E-mailrudi.seghers@pepingen.be

 

Andre De Roubaix - gemeenteraadslid
Zwarte Molenstraat 34
1671 Pepingen

Telefoon0473 49 90 44

E-mailandre.deroubaix@pepingen.be

Peter Van Cutsem - gemeenteraadslid
Daelestraat 20
1674 Pepingen

Telefoon 0476 59 90 23

E-mailpeter.vancutsem@pepingen.be

Luc Decrick - gemeenteraadslid
Eeckhoudtstraat 5/B
1670 Pepingen

Telefoon 0495 54 68 60

E-mailluc.decrick@pepingen.be

Patrick Vanbellinghen - gemeenteraadslid
Vroembos 46
1670 Pepingen

Telefoon 0498 73 30 95

E-mailpatrick.vanbellinghen@pepingen.be

Gunther Roobaert - gemeenteraadslid
Ninoofsesteenweg 37
1670 Pepingen

Telefoon 0498 28 89 04

E-mailgunther.roobaert@pepingen.be

Kristof De Cuyper - gemeenteraadslid
Molenhofstraat 43

1670 Pepingen

Telefoon 0486 40 67 97

E-mailkristof.decuyper@pepingen.be

Suzanne De Cort - gemeenteraadslid
Oudenaaksestraat 3/A
1671 Pepingen

Telefoon 0497 05 26 16

E-mailsuzanne.decort@pepingen.be

Gerda Claeys - gemeenteraadslid
Trop 10/A
1670 Pepingen

Telefoon 0479 94 71 86

E-mailgerda.claeys@pepingen.be

Raymond Raemdonck - gemeenteraadslid
Ninoofsesteenweg 28
1670 Pepingen

Telefoon0473 66 18 57

E-mailraymond.raemdonck@pepingen.be

Gule Dedobbeleer - gemeenteraadslid
Neerstraat 17
1670 Pepingen

Telefoon 0497 69 11 55

E-mailgule.dedobbeleer@pepingen.be

Sander Geerts - gemeenteraadslid
Boekhoutstraat 23
1670 Pepingen

Telefoon0478 19 60 32

E-mailsander.geerts@pepingen.be